Pierwsza wizyta

Przygotuj się do pierwszej wizyty!

Jest nam niezmiernie miło, że postanowiłeś dołączyć do grona naszych Pacjentów! Gwarantujemy Ci kompleksową, profesjonalną opiekę stomatologiczną w serdecznej atmosferze i komfortowej przestrzeni naszego gabinetu.

Podczas rejestracji na pierwszą wizytę na początku określimy jej rodzaj, ponieważ pacjentów bólowych przyjmujemy poza kolejnością i z pominięciem pewnych procedur. Standardowa pierwsza wizyta zaczyna się od konsultacji lekarskiej, podczas której przeprowadzamy wywiad chorobowy, aby zapoznać się z historią leczenia stomatologicznego. W tym miejscu lekarz może poprosić Cię o podanie nazwy przyjmowanych leków oraz o aktualne zdjęcie panoramiczne zębów, o ile takie posiadasz. Następnie wykonywane są zabiegi higienizacyjne i przegląd zębów w celu określenia ich stanu zdrowia. Na końcu dentysta ustali przebieg i częstotliwość kolejnych wizyt. Ich harmonogram staramy się dopasować do Twojego grafiku.

Dlaczego my?
Zaawansowana stomatologia
Najwyższej jakości sprzęt
Komfortowy gabinet
Przyjazna obsługa
Wskazówki dla nowych pacjentów
1.
Bądź na czas!
Zalecamy przybyć do gabinetu ok. 5-10 minut przed wyznaczoną godziną wizyty. W tym czasie zostanie założona karta pacjenta oraz poprosimy Cię o podpisanie regulaminu gabinetu.
2.
Przydatne dokumenty
Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości oraz aktualnego zdjęcia pantomograficznego (o ile je posiadasz), które będzie przydatne podczas konsultacji lekarskiej.
3.
Pierwsze badanie
Na pierwszej wizycie wykonujemy przegląd zębów. Aby dokładnie zapoznać się z ich stanem, przeprowadzamy najpierw zabiegi higienizacji.
Sprawdź naszą ofertę!
Od profilaktyki, poprzez stomatologię estetyczną po stomatologię mikroskopową oraz protetykę. Służymy na wielu poziomach stomatologii. Zachęcamy do kontaktu by umówić wizytę w dziedzinie, która Ciebie interesuje.
Jak do nas trafić?
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego gabinetu w Opatowie.
wyznacz trasę
Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii
Nasz gabinet cieszy się ogromną popularnością. Nasi pacjenci
chwalą sobie profesjonalną obsługę oraz wysoką widzę naszych pracowników.
Poznaj opinie naszych pacjentów.

    Umów wizytę