O nas

Stomatologia Opatów – idealny uśmiech

Stomatologia Opatów to nowoczesna klinika stomatologiczna, specjalizująca się w zaawansowanej diagnostyce i leczeniu chorób zębów i jamy ustnej.

Oferujemy kompleksowe usługi ze wszystkich dziedzin stomatologii. Oprócz wysokiej klasy sprzętu dentystycznego wszystkie usługi świadczone są w komfortowym, a zarazem luksusowym gabinecie. Zapraszamy!

Dbamy o zęby z pełną starannością!

Staranność to rzetelność, precyzja i troska o szczegóły. Tym wszystkim kierujemy się podczas leczenia naszych Pacjentów. Powierzając nam zdrowie swoich zębów, mogą mieć pewność, że ich leczeniem zajmą się lekarze profesjonaliści z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ponadto w naszym gabinecie wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne, które podnoszą jakość, komfort i szybkość wykonywanych zabiegów. Uważamy, że stomatologia zawsze powinna iść w parze z nowoczesną technologią i jej możliwościami.

Dbamy o zęby kompleksowo. W naszym gabinecie wyleczymy zęby każdego członka rodzin – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nasi Pacjenci mają dostęp do specjalistów różnych dziedzin stomatologii w jednym miejscu. Od profilaktyki i stomatologii zachowawczej, poprzez stomatologię dziecięcą, estetyczną, chirurgiczną, endodontyczną pod mikroskopem, po ortodoncję i protetykę. Posiadamy także bogato wyposażoną pracownię RTG.

Dbamy o zęby profesjonalnie. Specjalistyczna i umiejętna opieka stomatologiczna to nie tylko leczenie na najwyższym poziomie, ale też indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz przyjazna, miła atmosfera. Zależy nam na tym, aby nasi Pacjenci czuli się w naszym gabinecie wyjątkowo i komfortowo. Dbanie o zęby zaczyna się od troski o samopoczucie naszych Pacjentów, a kończy na znakomitych efektach leczenia i ich zadowoleniu.

Dlaczego my?
Zaawansowana stomatologia
Najwyższej jakości sprzęt
Komfortowy gabinet
Przyjazna obsługa
Nasz zespół
Lek. dent. Agnieszka Baran-Żabicka

Założycielka Stomatologii Opatów. Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Po studiach szkoliła się i pracowała w Kielcach. Decyzję o powrocie do rodzinnego miasta podjęła po narodzinach córeczki. Pasjonuje się protetyką stomatologiczną oraz rehabilitacją całego uzębienia w tym kierunku odbywa liczne kursy. Doktor Agnieszka podchodzi do każdego z pacjentów indywidualnie z dużą dawką empatii. Prywatnie mama Marcelinki, uwielbia relaks na łonie natury oraz podróże.

Lek. dent. Agata Bochyńska

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Lublinie. Swoją drogę od razu skierowała na stomatologię mikroskopową. Leczenie zachowawcze oraz kanałowe pod mikroskopem sprawia jej ogromną satysfakcję. W pracy zawsze uśmiechnięta , sprawia , że strach przed wizytą pacjenci zostawiają w tyle.

Lek. dent. Aleksandra Kwiatkowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz kanałowym pod mikroskopem. Ponieważ stomatologia łączy w sobie wiele dziedzin Dr Aleksandra także doskonale sprawdza się gdy niezbędne jest wykonanie zabiegu usunięcia zęba. Prywatnie zaraża nas potężną dawką energii, a swoich pacjentów uśmiechem. W wolnych chwilach relaksuje się w domowym zaciszu.

Lek.dent. Paulina Kochanowska-Rumas

Zajmuje się u Nas leczeniem ortodontycznym. Swoją wiedzę wzbogacała na licznych szkoleniach i kursach. Dba aby marzenia pacjentów o pięknym uśmiechu stały się prawdą. Prywatnie mama dwóch cudownych chłopców. W wolnej chwili stawia na relaks z rodziną.

Asystentka Ilona Nowak

Pani Ilona fantastycznie wciela się w powierzoną jej funkcję. Dzięki niej lekarze mogą sprawnie przeprowadzić zaplanowane zabiegi ponieważ dba o przygotowanie zarówno gabinetu jak i narzędzi.

Asystentka Sylwia Zalewska

Pani Sylwia pełni ważną rolę asystując Naszym lekarzom. Także codziennie dba o ład i porządek w gabinecie.

Rejestatorka medyczna Karolina Turska

Pani Karolina to nasz człowiek od zadań specjalnych. Potrzeba pilnej wizyty lub przełożyć termin? Nic trudnego,  jej na pewno uda się znaleźć rozwiązanie.

Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii
Nasz gabinet cieszy się ogromną popularnością. Nasi pacjenci
chwalą sobie profesjonalną obsługę oraz wysoką widzę naszych pracowników.
Poznaj opinie naszych pacjentów.

    Umów wizytę